Technology Solutions Specialist (JavaScript)

Prihlás sa

Technology Solutions Specialist (JavaScript)

calendarZačiatok iheď
contractPlný úväzok, part-time
wallet1200-2200 EUR/mesiac
location-pinBratislava
,,Ako programátor som ešte nikdy nemal taký veľký dosah na úspech firiem." Tomáš, Technology Solutions Specialist
 • Chceš zbierať skúsenosti nielen s programovaním, ale i v komunikácii s klientmi z celého sveta?
 • Chcel by si mať viditeľné výsledky s priamym finančným prínosom?
 • Láka ťa zbierať množstvo praktického know-how o tom, ako top e-commerce firmy využívajú dáta a web technológie?

Exponea je analytická a marketingová online platforma, ktorá svojim klientom umožňuje zlepšovať biznis výsledky na základe analýzy a využitia zákazníckych dát. Tím Technology Solutions pomáha klientom ako napr. Kiwi.com, Sygic, T-Mobile alebo Zoot s integráciou Exponea marketing cloudu a navrhuje pre nich technické riešenia, ktoré klientovi zároveň prinesú najvyššiu hodnotu.

Spokojní klienti rýchlo pribúdajú https://exponea.com/success-stories/, a preto sa aj náš tím významne rozrastá.

 

Pokiaľ ťa baví frontend programovanie, ale nechcel by si zostať navždy len pri ňom, pretože by si sa chcel rozvíjať, ozvi sa nám. Dáme ti príležitosť zbierať skúsenosti na pozícii Technology Solutions Specialist a posunúť sa do budúcna napríklad smerom k architektúre technických riešení.

 

Neváhaj a daj nám o sebe vedieť.

 

Čo pozícia Technology Solutions Specialist obnáša:

Zbieranie skúseností s frontend programovaním a integráciou Exponea platformy:

 

 • Naši analytickí konzultanti pripravia riešenie na mieru klientovi, ktoré ty naprogramuješ a nasadíš na klientovu stránku.
 • Spoznáš technologický stav klientovho webu a porozumieš do hĺbky ako funguje web alebo aplikácia klienta a identifikuješ problémové oblasti.
 • Zo začiatku naprogramuješ zbieranie dát z webu zákazníka cez JavaScript, postupom času sa zoznámiš s funkcionalitami Exponea marketing cloudu a pomôžeš našim analytickým konzultantom nastaviť pokročilé funkcionality Exponea Marketing Cloudu (prepojenie databáz, interných aplikácií, nastavenie web layers, a pod.).
 • Časom sa naučíš, čo všetko Exponea marketing cloud dokáže, prispeješ svojimi nápadmi k návrhom technických riešení a v spolupráci s Technology Solutions Consultantmi nájdeš najefektívnejšie riešenia.
 • Ohľadom návrhov riešení budeš komunikovať s klientmi, a tiež s našimi internými technologickými a analytickými konzultantmi.
 • Tvoja rola sa začne postupne profilovať a máš našliapnuté stať sa Technology Solutions Consultantom alebo sa viac špecializovať na design (HTML, CSS) a venovať sa napr. úpravám weblayerov.

 

Staviame rôznorodý tím a prispôsobíme ti pozíciu priamo na mieru podľa toho, čo ťa najviac baví a akým smerom sa chceš rozvíjať.

 

Zaujímavé prípady, ktoré sme riešili:

Problém: Statický obsah na hlavnej stránke

Riešenie: Pomocou Exponea v závislosti od preferencií používateľa vytvárať dynamický obsah

Ako: Určovanie preferencií používateľa pomocou Exponea a súčasne vytvorenie scriptu pre dopytovanie a vykresľovanie dynamického obsahu

 

Problém: Propagácia limitovanej edície produktov

Riešenie: Vytvoriť banner, do ktorého sa nahrá zľavový kupón. Takýto banner sa zobrazí len určitému segmentu ľudí, ktorí splnili požiadavky (počet videných produktov, počet nákupov)

Ako: Pomocou Exponea Marketing Cloud nastaviť vhodné segmenty ľudí, navrhnúť API, ktoré bude získavať kupóny z vopred vytvoreného katalógu kupónov a integrovať toto riešenie v JavaScripte

Kam sa z tejto pozície môžeš posunúť:

Spolu s Exponea vyrástol aj náš kolega Robert Čapla (článok na Denník N – Najžiadanejšou pozíciou na svete je Data Scientist. Ako sa ním stať?), ktorý si v oddelení Technology Solutions prešiel pozíciami Specialist, Consultant i Teamleader a momentálne sa v rámci Exponea posúva na pozíciu Produktového managera.

 

Robo o pozícii hovorí:

,,Najviac sa mi na pozícii páčilo, že som mohol spoznávať rôzne druhy biznisov, dostávať sa k rôznym veľkým projektom a videl som reálny dopad aký to klientovi prinieslo a ako to firmu posunulo.”

,,Tvoj kód bude ovplyvňovať správanie miliónov zákazníkov na weboch a v aplikáciách svetových firiem."

Čo čakáme my od teba:

 • Skúsenosti s frontend programovaním (Javascript, HTML, CSS) ideálne z e-shopu alebo iného web produktu, výhodou sú skusenosti s backend programovaním (python, php)
  Chut’ sa ďalej rozvíjať a posúvať
 • Porozumenie databázam (napr. z univerzity)
 • Schopnosť zvládnuť pokročilé analytické koncepty
 • Dohovoriť sa po anglicky s tímom kolegov z celého sveta

Prečo sa ti môže v Exponea páčiť?

Kultúra

 • Sloboda a s ňou spojená zodpovednosť – sme energická firma, ktorá ľuďom dáva priestor bez zväzovania zbytočnými procesmi.
 • Flexibilná pracovná doba a možnosť práce z home-office.
 • Priateľská atmosféra a motivovaní kolegovia, ktorých ich práca baví.
 • Nahliadni do života našej firmy a spoznaj svojich budúcich kolegov a kolegyne v Bratislave (Facebook Page Exponea Society – Bratislava), Prahe (Exponea Society – Prague) a ďalších našich pobočkách v Londýne, Manchestri, Edinburgu, Moskve a Palo Alto  (Exponea Society – Global).

 

Benefity

 • Možnosť získať podiel na raste firmy cez opčný program.
 • Zázemie v centre Bratislavy s výbornou dostupnosťou (Twin City B).
 • Obedy z vlastnej firemnej reštaurácie Bratiliano a čerstvé ovocie v kancelárii.
 • Možnosť vybrať si techniku, knihy, cvičenie alebo hodiny angličtiny a ďalšie výhody.

 

Osobný aj kariérny rozvoj

 • Budeš v celosvetovo najprogresívnejšom, čerstvom obore a budeš sa podieľať na tvorbe unikátneho svetového produktu, ktorý patrí podľa mnohých medzi najlepšie na svete (pozri porovnanie Best Marketing Automation Software).
 • Vďaka získaným skúsenostiam budeš mať náskok aj pre vlastné podnikanie. Cieľom nášho CEO Petera Irikovského je po vzore tzv. PayPal Mafie (video) podporovať vlastných zamestnancov, aby zakladali vlastné úspešné firmy. Získané prostriedky a know-how skvele tak využiješ.
 • Možnosť sa ďalej vzdelávať cez školenia, sedenia s top koučom Ivom alebo z publikácií z našej knižnice.

A teraz niečo o nás

Sme 100 + členný tím ambicióznych ľudí zo Slovenska, Českej republiky, Ruska a Veľkej Británie. V EXPONEA sme vyvinuli jedinečnú analytickú a marketingovú online platformu svetovej úrovne. A to priamo zo Slovenska. Zabezpečujeme služby pre klientov na 4 kontinentoch. V našich kanceláriách v Bratislave, Prahe, kalifornskom Palo Alto, Londýne, Manchestri, Edinburgu a Moskve práve teraz vzniká revolúcia v spôsobe, ako spoločnosti oslovujú klientov v online svete. Stojí za to byť pri tom.

Páči sa ti táto rola? Daj nám o sebe vedieť.


Vlož tvoje CV sem alebo klikni pre nahratie. (docx, pdf)