Certified Project & Customer Success Manager

Prihlás sa

Certified Project & Customer Success Manager

calendarStart ASAP
contractFulltime
walletFixed monthly salary + % Portfolio Commission + Stock Options
location-pinBratislava, Slovakia
,,Spolupracujeme s lídrami, ako sú T-Mobile, Kiwi.com, Zoot a ďalšími spoločnosťami z celého sveta.” Michal Novoveský, Chief Customer Success Manager

Chceš prepájať svet obchodu s najnovšími technológiami z oblasti Business Intelligence, Data Science a Artificial Intelligence? Láka ťa možnosť ovplyvňovať biznisové rozhodovanie e-commerce lídrov a pomáhať maximalizovať ich výsledky na základe dát a analýz pomocou analytickej a marketingovej online platformy svetovej úrovne?

 

Exponea je medzinárodne úspešný marketing cloud, nástroj pre hĺbkovú analytiku a automatizáciu marketingu pre firmy podnikajúce na internete.

 

Exponea pomáha klientom z radov svetových e-commerce lídrov (napr. Zoot, Sygic, Kiwi.com) a ďalších významných spoločností (T-Mobile) zlepšovať business výsledky na základe analýzy zákazníckych dát.

 

Pripoj sa k nám ako Certified Project & Customer Success Managerom, ktorý bude viesť projekty, aplikovať analytické metódy v biznise a mať na starosti klientov z veľkých firiem a korporátneho prostredia.

 

Hľadáme niekoho so skúsenosťami s vedením projektov vo veľkých procesne riadených firmách, kto rozumie biznisu a chce klientom prinášať vysokú hodnotu.

 

Dávame B2C marketérom do rúk silnú zbraň, ktorá pomáha zrýchliť spustenie personalizácie, garantuje ROI kratšie ako 8 týždňov a veľa ďalšieho. Naviac budeš pracovať v dynamickom odvetví plnom výziev a príležitostí.

 

Rozširujeme tímy po celom svete a hľadáme posily i do bratislavskej pobočky. Odtiaľ môžeš vyrážať za klientmi a skúsenosťami do celého sveta. Budeš rásť v úspešnej spoločnosti zastúpenej v Bratislave, Prahe, Londýne, Moskve, Palo Alto a Melbourne.

 

Poď vyrásť na globálnych trhoch spoločne s nami, staň sa súčasťou digitálnej revolúcie a zmeň spôsoby, akými spoločnosti oslovujú zákazníkov v online svete. Budujeme firmu, ktorá ti dá slobodu a využije tvoj potenciál naplno.

 

Náplň práce Certified Project & Customer Success Managera:

Business Consulting:

 

 • Analýza potrieb klientov.
 • Návrh riešení a pomoc klientovi so strategickými rozhodnutiami na základe dátových vstupov pripravených od analytických konzultantov.
 • Zodpovednosť za dodanie riešení a manažovanie tímu analytických a technických konzultantov.
 • Porozumenie daného riešenia do hĺbky, detailné znalosti a schopnosť obhájiť riešenie pred klientom.
 • Testovanie hypotéz o správaní zákazníkov, ktoré pomôžeš vytvoriť a následne aplikovať do praxe s cieľom posunúť biznis klientov o krok vpred.

 

Relationship Management:

 

 • Starostlivosť o klientov v rôznych fázach. Priebežná komunikácia online (chat, Skype, Hangouts) i osobne.
 • Jednanie s C-level manažérmi globálnych firiem.
 • Pravidelné cesty za klientmi a budovanie osobných vzťahov.

 

Project Management:

 

 • Príprava extrémne agilných projektov, ktoré dokážu i vo veľkých korporáciách priniesť hodnotu do 2-3 mesiacov od spustenia (Success Stories).
 • Prezentácia výsledkov kampaní pred klientmi/boardom a evaluácia projektov.

Ďalšie úlohy:

 

 • Postaráš sa o to, aby konzultanti pripravili dostatok hypotéz a návrhov kampaní, ktoré klientovi prinesú 2-3× väčšiu hodnotu ako platia za platformu a poradenstvo.
 • Budeš získavať spätnú väzbu od klientov a preberieš ich budúce plány. Tieto poznatky skonzultuješ s produktovým tímom, aby sme Exponea marketing cloud posúvali správnym smerom.

Čo od teba očakávame:

 • Skúsenosti s vedením projektov z veľkých procesne riadených firiem.
 • Certifikácia vedenia projektov (Six Sigma, Lean etc.).
 • Znalosť obchodu a jeho trendov do hĺbky a schopnosť extrémne rýchlo porozumieť biznis modelu klienta.
 • Povedomie o nasledujúcich oboroch (čím viac, tým lepšie) – online analytika, BI, výkonnostný marketing, produktový manažment, automatizácia marketingu, Data Science, A/B testovanie, Personalizácia, Optimalizácia kampaní, Automatizácia, Customer Lifetime, E-mailing Automation, Reactivation, Customer Segmentation, Attribution Modeling, Predikcie.
 • Motiváciu a chuť profesionálne ovládať platformu Exponea.
 • Predpokladom pre pôsobenie v roli CSM je absolvovanie 2-3 projektov ako Customer Analytics Consultant + projekt manažér a profi zvládnutie nástroja Exponea. Ako rýchlo tieto zručnosti zvládneš, je len na tebe. Štandardná doba je 3-6 mesiacov.
 • Angličtinu na vysokej úrovni. Na dennej báze budeš manažovať tím konzultantov z rôznych krajín a komunikovať s klientmi zo zahraničia.
 • Schopnosť zvládnuť a aktívne používať analytické koncepty pre identifikáciu fázy, v ktorej sa biznis nachádza, aké KPI sú pre rozhodovanie dôležité a na akých metrikách biznis stojí.
 • Výhodou je základné pochopenie algoritmov. Nebudeš aktívne programovať, ale je dobré porozumieť programovacím jazykom (napr. JavaScript) a spôsobu, ako fungujú.

Čo sa na tejto práci páči ľuďom z podobných odborov?

 1. Možnosť podieľať sa na implementačných prácach a rýchlo dosahovať výsledky v krátkych časových horizontoch v rádoch týždňov/mesiacov (hovoria konzultanti z veľkých analytických spoločností
 2. Príležitosť opustiť konzervatívne prostredie, korporátnu skostnatelosť a posunúť sa od klientov zo štátneho sektora ku klientom z dynamického odvetvia e-commerce (konzultanti z veľkých analytických spoločností)
 3. Príležitosť pohybovať sa v prostredí biznisu svetovej úrovne s prvotriednym zázemím energickej firmy, ktorá ma nezväzuje korporátnymi pravidlami a procesmi (konzultanti z korporácií)
 4. Šanca presúvať sa medzi jednotlivými pobočkami, cestovať po celom svete a pritom pracovať stále pre jednu firmu (hovoria všetci)

Z tejto pozície máš perfektné vyhliadky do budúcna:

 1. Vďaka získaným skúsenostiam budeš mať náskok i pre vlastné podnikanie. Cieľom nášho CEO Petra je po vzore tzv. PayPal Mafie podporovať vlastných zamestnancov, aby zakladali vlastné úspešné firmy. Získané prostriedky a know-how skvele využiješ.
 2. Detailne spoznáš úspešné spoločnosti z celého sveta a pochopíš, vďaka čomu majú na trhu úspech. Naberieš veľké množstvo know-how a kontaktov.
 3. Budeš spolupracovať so skúsenými profesionálmi, ktorí viedli tímy v spoločnostiach, ako McKinsey, Red Hat alebo ESET.

Čo sa ti u nás bude páčiť:

 • Dostaneš veľkú slobodu i dôveru. Nemáme ,,pípačky”, korporátne pravidlá ani dlhé schvaľovacie procesy. Od prvého dňa nás zaujímajú výsledky. So slobodou je však spojená zodpovednosť.
 • Budeš sa podieľať na tvorbe unikátneho svetového produktu, ktorý podľa mnohých patrí medzi najlepší na svete.
 • Podporujeme vzdelávanie, osobný rozvoj a profesný rast.
 • Máme flexibilnú pracovnú dobu, pracovať je možné na diaľku i z home office.
 • Platíme tak, aby sme ocenili tvoje nasadenie a schopnosti.
 • Prostredníctvom zamestnaneckých akcií môžeš firmu spoluvlastniť.
 • Využiješ zázemie v centre Bratislavy s dobrou dostupnosťou. Mrkni na naše kancelárie v Twin City.
 • Obedy z vlastnej firemnej reštaurácie Bratiliano a čerstvé ovocie v kancelárii.
 • Možnosť vybrať si techniku, knihy, cvičenie alebo hodiny angličtiny a ďalšie výhody.
 • Nájdeš u nás priateľskú atmosféru a motivovaných kolegov, ktorých ich práca baví.

Nahliadni do života našej firmy a spoznaj svojich budúcich kolegov a kolegyne v Bratislave (Exponea Society – Bratislava), Prahe (Exponea Society – Prague) a ďalších našich pobočkách v Londýne, Moskve, Palo Alto a Melbourne (Exponea Society – Global).

A teraz niečo o nás:

Exponea patrí medzi najrýchlejšie rastúce softwarové firmy na svete v oblasti marketingovej automatizácie a pokročilej dátovej analytiky s využitím A.I. Slovenská firma s britským sídlom otvorila okrem officov v Londýne a Bratislave zastúpenie aj v Prahe, Moskve, Melbourne a Palo Alto. Vďaka úspešnej niekoľko miliónovej investícii sa z malého tímu stala behom roka firma s viac ako 100 špecialistami, ktorá ďalej rastie. V našom regióne pomáha lídrom, akými sú DeliveryHero, Zoot, Kiwi.com, Sygic a T-Mobile, v personalizovanej komunikácii a real-time marketingu. Ide o prvú SaaS firmu na svete, ktorá do svojho marketing cloud riešenia integrovala Facebook Messenger Botov aj Alexu od Amazonu pre moderných marketérov.

 

Dostať sa do Exponea nie je ľahké. Len v prvom roku sa na IT a konzultantské pozície hlásilo viac ako 500 kandidátov a firma si tak mohla vyberať len tých, ktorí majú svetové ambície a chcú sa zlepšiť v pochopení správania zákazníkov naprieč mnohými segmentmi. Vlastná reštaurácia, možnosť podielu na zisku a sídlo v hypermodernom TwinCity lákajú ďalších nielen z korporácií, ale aj z úspešných zahraničných firiem. Pozrite si aktuálne voľné pozície na https://exponea.com/careers/.

Páči sa ti táto rola? Daj nám o sebe vedieť.


Vlož tvoje CV sem alebo klikni pre nahratie. (docx, pdf, max. 5MB.)

Delivery

Ak máš akékoľvek otázky, napíš nám na career@exponea.com