SOFTWARE ENGINEER – APPLICATION

Prihlás sa

SOFTWARE ENGINEER – APPLICATION

calendarStart ASAP
contractTrvalý pracovný pomer alebo kontrakt (živnosť / s.r.o.)
walletFixná platová zložka od 1100 EUR
walletPlat odrážajúci skúsenosti a pracovnú senioritu (od 1100 EUR/m do 6000 EUR/m + akcie spoločnosti
location-pinBratislava, Slovensko

Sme Exponea, medzinárodný e-commerce cloud, nástroj pre hĺbkovú analytiku a automatizáciu marketingu. Pracujeme pre globálnych lídrov a ďalšie špičkové spoločnosti podnikajúce na internete z celého sveta.

 

Práve teraz rozširujeme náš aplikačný tím a hľadáme kandidátov na pozíciu Web API programátor.

Náš tím:

Sme tím programátorov, ktorí majú radosť z nájdenia správnych abstrakcií, debatovania o dizajne tried, či je dedenie zlé alebo nie, a aký má byť správny názov tej novo napísanej metódy. Aj keď nás baví rozoberať takéto detaily, tak nedovolíme, aby to zašlo príliš ďaleko a bránilo nám to v našej produktivite, na ktorú sme hrdí. Škaredý kód, ktorý používajú zákazníci, je lepší ako dokonalý kód, ktorý nikto nikdy nevidel. Máme jednoduchý setup vývojového prostredia, ktorý ti umožní začať písať produkčný kód od prvého dňa. Ak si sa v tomto našiel, tak si určite sadneme 🙂

 

V Exponei programujeme prevažne našu “appku” – to, čo ľudia vidia, keď idú na https://app.exponea.com. Staráme sa o jej bezpečné a príjemné používanie, od prihlásenia a manažovania používateľov, cez administráciu a používanie integrácií. Backend je písaný v Pythone, pričom využívame Flask, frontend je v Angulari. Pri vývoji používame Docker, takže potrebuješ vedieť aspoň základy. Nedávno sme produkčný kód premigrovali do Kubernetes, takže ak máš skúsenosť aj s tým, u nás ju určite využiješ.

Súčasné projekty a výzvy:

 • Našim korporátnym klientom umožníme používať Single Sign-On na prihlasovanie, a audit log na sledovanie prístupu ľudí k citlivým dátam.
 • História objektov – niečo ako “git” pre niektoré objekty v appke, umožní to používateľom pozrieť sa na históriu zmien daného objektu, a vrátiť ho do ľubovoľného predchádzajúceho stavu.
 • Refaktorovanie tejto monolitickej appky na mikroservisy.
 • Pre viac informácií si pozri našu roadmapu.

Náš tech stack:

 • Python,
 • MongoDB, Redis,
 • Apache Kafka,
 • Kubernetes, Docker,
 • Prometheus

Koho hľadáme:

Ak ťa baví programovať spoľahlivé web APIs v Pythone so všetkým, čo k tomu patrí – tj. fault-tolerant komunikácia medzi službami s použitím HTTP, gRPC, alebo Kafky; autentifikácia a autorizácia, cacheovanie, monitoring a tracing, prípadne nám dokážeš pomôcť s návrhom a implementáciou microservices architektúry, tak hľadáme práve teba 🙂

Čo by sa ti v Exponea mohlo páčiť:

Dostaneš veľkú slobodu a dôveru. Nemáme “štikačky – vstupné karty”, korporátne pravidlá ani dlhé schvaľovacie procesy. Od prvého dňa nás zaujímajú výsledky. So slobodou je však spojená zodpovednosť.

 

 • Vzdelávanie, osobný rozvoj a odborný rast.
 • Flexibilná pracovná doba. Umožňujeme čiastočne i prácu na diaľku a z domu.
 • Možnosť spoluvlastniť spoločnosť prostredníctvom zamestnaneckého opčného programu.
 • Veľké množstvo benefitov vrátane hardware (vyber si svoj počítač a nástroje), knihy, cvičenie s trénerom a jazykových kurzov.
 • Obedy zdarma v reštauráciách Exponea Foodie Clubu a každý deň čerstvé ovocie zdarma v kancelárii.
 • Cestovné poistenie, použiteľné i pre súkromné účely…..a mnoho ďalších benefitov.

O nás:

Exponea je medzinárodne ocenená platforma, ktorá svojim klientom prináša s pomocou AI nielen lepšie obchodné výsledky, ale súčasne i zdravšiu kultúru vďaka jednoduchšej spolupráci medzi oddeleniami a väčšiemu dôrazu na zákazníka. Viac o Exponea.

Pozri sa, ako sa žije a pracuje v Exponea. Svojich budúcich kolegov nájdeš na (Facebook Page Exponea Society).

Páči sa ti táto rola? Daj nám o sebe vedieť.


Vlož tvoje CV sem alebo klikni pre nahratie. (docx, pdf, max. 5MB.)

SW Engineering

Ak máš akékoľvek otázky, napíš nám na career@exponea.com